Poslední aktualizace: 21.07.2005

Celkový počet návštěv: 80429
Z toho tento týden: 62
Počet různých návštěvníků: 29839

Code & Webdesign: Ranger_Zx
Photos & Driver's Tips: Olson

 

Naše trať nabízí kompletní rozsah závodních aktivit. Svádějte souboje s časomírou (tzv. Time Trial) se sebou nebo Vašimi kolegy či přáteli. Nebo se oddejte závodění tělo na tělo a pokuste se čistě předjet svého rivala a vyzkoušet si adrenalin opravdového závodníka při milimetrových rozestupech mezi vozy.

PŘIJEĎ A JEĎ

Navštivte nás sami nebo se skupinou lidí a zapůjčte si motokáry po 10-ti minutových jízdách za 120kč, popřípadě po 5-ti minutách za 70kč.

FIREMNÍ / SKUPINOVÉ AKCE

Jako skupina si můžete pronajmout celou trať a určit si specifickou skladbu programu po dobu pronájmu, elektronická časomíra bude vždy nastavena podle Vašich požadavků. Maximální počet motokár na dráze je 6.

Cena za první hodinu je 3.300kč, za každou další 3.000kč.

Pokud jste skupina závodně naladěných lidí, vyzkoušejte si pravý závodní adrenalin proti svým vyrovnaným kolegům a stanovte si skladbu například 20 minut tréning, 10 minut kvalifikace, 20 minut závod a vyzkoušejte si jak může být závodění náročné na koncentraci i fyzickou zdatnost.

NOVINKY

ZALOŽENÍ WEBOVÉ PREZENTACE
2005-07-21

Vážení návštěvníci, dnešním dnem 21.7. spouštíme naši novou internetovou prezentaci, která nahrazuje dosavadní stránky.

O půlnoci bylo spušteno také počítadlo, které Vás i nás informuje o navštěvnosti. Z jednoho počítače může být započitaný pouze jeden bod návštěvnosti za jednu hodinu.